(výber z referencií z doterajšej činnosti)

Aká je naša filozofia a čo o nás hovoria zázkazníci?

Spoločnosť Živa Food s.r.o. má vzľadom k filozofii konceptu tri ciele pre tri kategórie verejnosti:

  1. Vo vzťahu ku priamym konzumentom jedál je hlavným cieľom spoločnosti poskytovanie výživovo vyváženého jedla z prvo-surovín, a to výhradne s využitím lokálnych zdrojov. Väčšina produktov je vo vzťahu ku kvalite testovaná ešte pred tým, než sa vôbec dostane na tanier k zákazníkovi. Suroviny na prípravu pokrmov pochádzajú z overených zdrojov od malých pestovateľov, farmárov, či malovýrobcov. Do ohľadu sa berie aj ekologický dopad pestovania, chovu, či výroby surovín na životné prostredie a samozrejme i welfare zvierat. Neodmysliteľnou súčasťou sú školenia verejnosti, školských zariadení, prednášky o potravinách, spoznávanie pestovateľov, workshopy, kde sa pripravuje kvalitná strava z potravín pochádzajúcich z lokálnych zdrojov. Jedná sa o unikátny projekt, ktorý dovoľuje zákazníkovi poznať chuť pokrmu, pripraveného z plodov, zozbieraných z poľa pár hodín pred jeho prípravou.
  2. Vo vzťahu k dodávateľom Živa Food online sprostredkovaním predaja potravín podporuje zvýšenie odbytu prvo-surovín z lokálneho poľnohospodárstva a od miestnych farmárov, pričom je kladený dôraz na technológiu pestovania a chovu, ako aj na zachovanie poctivých tradícií.
  3. Vo vzťahu k zamestnancom, vďaka podpore sociálnych projektov s pozitívnym spoločenským soiálnym dopadom, spoločnosť vytvára možnosť zamestnania pre diskriminované, či znevýhodnené skupiny. Spoločnosť spolupracuje s národnostnými menšinami, sociálne diskriminovanými skupinami, zdravotne postihnutými, mamičkami s deťmi so skráteným úväzkom, ex-trestancami po absolvovaní výkonu trestu.

Už dávnejšie verím zákonitosti, že všetko potrebné príde v pravú chvíľu a mne vtedy prišla mailom ponuka na prednášku Petra Planietu. Hneď som sa rozhodla na ňu ísť. Už samotná prednáška, ktorá trvala namiesto hodiny a pol takmer 3 hodiny sa dotýkala zoširoka viacerých, pre správne zdravie dôležitých aspektov, ma poriadne „nakopla“. Nie všetko, čo som počula mi na 100 % sadlo, ale drvivej väčšine som úplne verila a intuícia mi hovorila, že som na správnom mieste. Hneď som si objednala aj „rozbor“ osobnosti podľa dátumu a hodiny narodenia a o dva dni som tam bola znovu. Peter Planieta opäť na mne nešetril časom a rozprával a počúval a radil. Mala som hlavu plnú dojmov a informácií a aj som si hneď v predajni čo – to nakúpila. Zmeny, ktoré u mňa nastali - energie mám už dostatok, niekedy možno až prebytok. Aj splín a pocity smútku, a nespravodlivosti vymizli. Aspoň nateraz to tak cítim a pevne verím, že to bude nadlho (rada by som, keby navždy).

klient

Som takmer 30 ročný diabetik na inzulíne. Posledné dva roky po amputácii polovice chodidla. V snahe zachovať odporúčanú pohybovú aktivitu som \" dosiahol \" vytvorenie odtlaku, vredu diabetickej nohy o priemere cca 5 cm. Až moji najbližší mi pomohli nájsť riešenie vďaka stretnutiu s Vami. Vďaka tomu nastali neuveriteľné zmeny – úprava glykémie, strata hmotnosti, zmenšenie rany na veľkosť špendlíku, výrazna úprava kože a duševná pohoda. Doporučili ste mi úpravu stravovacieho režimu doplnenú o užívanie zelených potravín a čínskych húb.Ďakujem Vám pán Planieta za všetko. Za to, že môj syn a manželka boli u Vás a Vy ste ich vypočuli a tak ste pomohli mne. Túto Vašu nezištnú pomoc považujem za pomoc od Pána !!!

DrahoslavBratislava

Vaša strava mi zmenila život

Zmena stravy mi zachránila život