Naše jedlá sú:

BEZ GLUTÉNU
BEZ LAKTÓZY
BEZ GMO
BEZ CHÉMIE
BEZ ZAHUSŤOVADIEL
BEZ CUKRU
VEGETARIÁNSKE
RAW
SLOW FOOD
MINIMUM ODPADU
DIÉTNE MENU
DETOXIKAČNÉ MENU
HARMONIZAČNÉ MENU
PODPORA MIESTNYCH FARMÁROV
EKOLOGICKÉ OBALY

Už niekoľko rokov sa reštaurácia Živa Planeta snaží prinášať to najkvalitnejšie jedlo svojim zákazníkom. Podporujeme lokálnych farmárov, slovenských dodávateľov, vyhýbame sa všetkým aditívam, umelým prísadám, nekvalitným a lacným surovinám, ktoré by znižovali kvalitu a výživovú hodnotu nášho jedla, čo je bežné v klasických reštauráciách. Veríme, že jedlo je základom zdravia a ovplyvňuje nás po fyzickej, psychickej a aj emočnej stránke.

Radi by ste začali budovať svoje nové ja? Chceli by ste zmeniť stravu, zhodiť pár kíl, zlepšiť postavu, ale ste stratení v tom množstve protichodných názorov, ktoré po internete kolujú? Potom venujte trochu svojho času nasledovným riadkom a prečítajte si o našom novom projekte

Keďže máme priaznivcov po celej Bratislave, no nie každému vyhovuje naša lokalita – Fresh Market, rozhodli sme sa opätovne zaviesť krabičkovú stravu, ktorú dovezieme priamo k Vám.  Tentokrát sa však okrem obeda postaráme aj o Vaše raňajky a večeru. Pokiaľ varenie nie je Vaše hobby, krabičková strava tento Váš problém vyrieši. Celodenné menu bude samozrejme prispôsobené Vašim cieľom (chudnutie, priberanie, zvitalizovanie orgánov...). 

Druhým, rovnako dôležitým pilierom zdravia je pohyb. Preto sme sa rozhodli v spolupráci s trénermi zo SOWA gym, vytvoriť  balíčky, ktoré zahŕňajú aj funkčné individuálne či skupinové tréningy. Na tréningoch sa naučíte správne hýbať a pod dohľadom profesionálneho trénera Vám bude vysvetlená správna technika cvikov, no taktiež zvýšite svoju silu a zlepšíte kondíciu. Individuálne tréningy sú 100% prispôsobené Vašim potrebám a cieľom. Balíčky navyše obsahujú aj konzultáciu, meranie na váhe InBody a zdravotnú diagnostiku, aby bol vplyv zdravej stravy a pohybu pre Vás merateľný. 

Najväčším benefitom zdravej životosprávy je pevnejšie zdravie, lepšia imunita a nárast energie. Všetky faktory zvýšia kvalitu  Vášho života a spravia Vás počas bežného dňa výkonnejším. Skrášlenie postavy pozdvihne aj Vaše zdravé sebavedomie, ktoré je v dnešnom svete veľmi potrebné. A nie nadarmo sa hovorí: „V zdravom tele zdravý duch“, preto môžete očakávať aj prísun psychickej pohody. 

Ak Vás náš projekt oslovil, vyberte si z ponuky balíčkov a po prihlásení Vás budeme kontaktovať. 

Tešíme sa na Vás.

Team ŽIVA PLANETA