Služby

Individuálny tréning

25.00  s DPH

Výhody individuálneho tréningu
– kvalifikovaný a odborný dohľad na správnosť realizovaného cvičenia
– tvorba tréningov so zameraním na dosiahnutie Vašich cieľov
– časové prispôsobenie sa Vašim možnostiam a potrebám
– dohľad trénera na to, aby ste svoj tréningový čas využili na 150 % (žiadne prechádzanie sa a ťukanie do mobilu počas tréningu, či výhovorky typu: toto nezvládnem)
– vyhnutie sa preplnenému fitness centru a rôznym škodoradostným pohľadom a poznámkam od iných cvičencov
– motivácia chodiť na tréningy pravidelne a tým zvýšiť svoje šance naplniť svoje ciele


Category:

Ak preferujete individuálny prístup pred skupinou a viac Vám vyhovuje, keď máte všetko podrobne vysvetlené, čo a ako funguje, ako by ste mali cvičiť, aká technika pri cvičení je správna, tak potom je pre Vás individuálny tréning pod drobnohľadom skúseného trénera správna voľba. Individuálny tréning môžete chápať aj ako istú formu dialógu, počas ktorej konverzujete s trénerom prakticky o všetkom. Druh a štýl tréningu bude vopred naplánovaný trénerom v závislosti od Vašich fyzických parametrov a preferencií v oblasti korekcie hmotnosti alebo naberania svaloviny. Tréneri v Sowa gym sú vždy nápomocný nielen v gym, ale aj online v prípade potreby. Sú pripravení vypočuť, viesť dialóg a nájsť vhodný termín pre tréning. Každý tréner je osobnosťou a skúsenosťami odlišný, jedno však majú spoločné a to vášeň, zápal a cit pre cvičenie a prácu s ľuďmi, takže sa nemusíte obávať, že by neboli aj tie najnáročnejšie požiadavky nesplnené.

Čas sa nedá zastaviť a neúprosne plynie. Preto sa snažme využiť ho čo najefektívnejšie. Hýbme sa, zdokonaľujme sa a plňme si svoje ciele, aby nám čas neušiel a nám ostanú len oči pre plač.