Krabičková strava

Balík SUPER DETOX (30 dní)

700.00  s DPH

Detoxikácia je proces, ktorý prirodzene prebieha v každom organizme. Jeho cieľom je zbavovať telo toxínov. Hlavné orgány, ktoré sa o detoxikáciu starajú sú pečeň, obličky a hrubé črevo.
Problémom však je dnešná doba, v ktorej koncentrácia škodlivín rastie veľmi rýchlym tempom. V modernom potravinárstve sa vyrábajú a predávajú spracované, farbené, konzervované či inak priemyselne upravené produkty.
Naše orgány sú preto preťažené, nemajú dostatok vitálnej energie, nezvládajú dostatočne plniť svoju funkciu a v tele preto vzniká množstvo zdravotných problémov, akými sú napr. únava, podráždenosť, psychické problémy, bolesti kĺbov, kožné problémy až v neposlednom rade sa objavia vážne choroby ako Alzheimer, Parkinson, cukrovka, autoimunitné ochorenia a nakoniec aj rakovina …
SUPER DETOX obsahuje potraviny, ktoré nie sú geneticky modifikované, priemyselne spracované a pomáhajú telu zbavovať sa škodlivín. Pestrý jedálniček dodá telu energiu, pôsobí detoxikačne, blahodarne a vitalizujúco na všetky vnútorné orgány, čím sa zvýši kvalita života a v neposlednom rade prirodzene schudnete – upraví sa vaša hmotnosť, ale poteší to aj vaše chuťové poháriky.

Náš SUPER DETOX je postavený na princípoch piatich elementov:

element DREVO – pečeň, žlčník (ovplyvňuje: šľachy, väzivá, nervy, kvalitu zraku, sústredenosť, rozhodnosť, stav pohody, schopnosť plánovať, organizovať a strategicky myslieť). Prejav ich slabosti – poškodenia: krik, zlosť, agresivita, ťažké rána (zobúdzanie, vstávanie) a zhoršenie zraku.
element OHEŇ – srdce, tenké črevo (ovplyvňuje: cievy, lymfu, mozog, chuť, radosť v živote, ale aj schopnosť zabávať sa, radovať sa a tvoriť). Prejav ich slabosti – poškodenia: precitlivelosť, hystéria, nenávisť, slabá pamäť, únava okolo obeda, nechuť k životu.
element ZEM – slinivka, slezina a žalúdok (ovplyvňuje: svaly, ich kvalitu a silu, hmat, rozhodnosť, jasné myslenie, súcit, ale aj schopnosť diplomaticky komunikovať a ľahko sa vzdelávať). Prejav ich slabosti – poškodenia: neistota, únava poobede, nechutenstvo, ryhy na jazyku, svalové problémy a zranenia.
element KOV – pľúca, hrubé črevo (ovplyvňuje: kvalitu pokožky, čuch, schopnosť vnímať a riešiť detaily, schopnosť oddeliť podstatné od nepodstatného, schopnosť udržiavať poriadok). Prejav ich slabosti – poškodenia: smútok, melanchólia, únava večer a kožné problémy.
element VODA – obličky, močový mechúr (ovplyvňuje: kosti, kĺby, zuby, kvalitu vlasov, silu vôle, schopnosť byť dobrým analytikom, poradcom alebo filozofom). Prejav ich slabosti – poškodenia: strach, úzkosť, slabá vôľa, bolesti kĺbov, zlý spánok, vypadávanie vlasov, ale aj studené končatiny.


Čo balík obsahuje?

– stravu posilňujúcu očistu organizmu na 30 dní (raňajky + obed s polievkou + večera) zo Živej Planety


Pre koho je určený?

– je výbornou voľbou pre ľudí, ktorí cítia potrebu vnútorne sa detoxikovať, potrebujú vyformovať svoje telo, klesá im vitálna energia alebo si uvedomujú, že ak chcú mať dlhodobo vysokú výkonnosť a dobrú vitalitu, tak je dôležité telo pravidelne detoxikovať.
– strava nachádzajúca sa v balíku SUPER DETOX napomáha prebiehajúcej detoxikácii organizmu a jej top efekt je v tom, že sa prečistia a vitalizujú vnútorné orgány. Tento proces pôjde do hĺbky, keďže bude trvať 30 dní. Odlišuje sa najmä vyššou detoxikačnou schopnosťou v porovnaní s ostatnými balíkmi.
– detox je  vhodný pre začiatočníkov, ale aj pokročilých. Nejde o drastickú diétu, práve naopak, je postupným prechodom k zdravému životnému štýlu. Na svoje si prídu aj tí, ktorí so zdravou stravou už majú skúsenosti a radi by si rozšírili svoje obzory.
– po vyžiadaní je stravu možné prispôsobiť celiatikom, vegánom, vegetariánom, či ľuďom s intoleranciami, senzitivitami a rôznymi druhmi alergií.

Skúsenosti našich klientov ako funguje strava a DETOX podľa piatich elementov:
– schudol som 55 kg za päť mesiacovhttps://peterplanieta.sk/zazraky-sa-deju/schudol-55-kil-za-pat-mesiacov-vdaka-zdravej-strave/
– schudla som 20 kg vďaka piatim elementovhttps://peterplanieta.sk/zazraky-sa-deju/schudla-som-20-kil-vdaka-zdravej-strave/


VEGÁN – Raňajky (šejk – vegán), obed aj večera sú vegánske menu

VEGÁN + MÄSO – Raňajky (šejk – vegán), obed mäsové menu a večera vegánske menu


Odznačiť
SKU: N/A Category:

Aktuálne zloženie pre tento týždeň si môžete pozrieť v sekcií Detox menu