Krabičková strava

Balík Super detox (5 dní)

235.00  s DPH

 

Detoxikácia je proces, ktorý prirodzene prebieha v každom organizme. Jeho cieľom je zbavovať naše telo toxínov. Hlavné orgány, ktoré sa o detoxikáciu starajú sú pečeň, obličky a hrubé črevo. Problémom však je dnešná doba, v ktorej koncentrácia škodlivín rastie veľmi rýchlym tempom. V modernom potravinárstve sa vyrábajú a predávajú spracované, farbené, konzervované či inak priemyselne upravené produkty. Naše orgány sú preto preťažené, nezvládajú dostatočne plniť svoju funkciu a v tele vzniká množstvo zdravotných problémov, akými sú napr. únava, podráždenosť, bolesti kĺbov, kožné problémy a mnoho ďalších.
Obsahuje potraviny, ktoré nie sú geneticky modifikované, priemyselne spracované a pomáhajú telo zbavovať škodlivín. Spoločne s dvoma individuálnymi tréningmi a jedným skupinovým cvičením za týždeň, sa naštartuje očista organizmu, vráti telu energiu a vitalitu, čím sa zvýši kvalita života. Skupinové cvičenie si môže uchádzač vybrať z rozvrhu SOWA gym. V porovnaní s balíkom Reštart, obsahuje balík Super detox navyše konzultáciu o zdravotnom stave a nasledujúcich krokoch potrebných pre jeho zlepšenie.

 

Čo balík obsahuje?
– stravu posilňujúcu očistu organizmu na 5 dní (raňajky + obed s polievkou + večera) zo Živej Planety
– pohybovú diagnostiku
– 2x individuálne tréningy
– 1x skupinový tréning
– 2x meranie na prístroji InBody
– konzultáciu Vášho momentálneho zdravotného stavu
– 5% zľavu v obchode Planeta Natur

 

Pre koho je určený?
– je vhodný najmä pre záujemcov, ktorých trápia spomínané problémy alebo len chcú podporiť očistu organizmu. Strava nachádzajúca sa v balíku napomáha prebiehajúcej detoxikácii organizmu, preto sa bude odlišovať najmä vyššou detoxikačnou schopnosťou v porovnaní s ostatnými balíkmi. Tréningy sú určené pre začínajúcich, ale aj pokročilých.


VEGÁN – Obed aj večera je vegánske menu

VEGÁN + MÄSO – Obed je mäsový a večera vegánska


Odznačiť
Katalógové číslo: - Kategórie:

Aktuálne zloženie pre tento týždeň si môžete pozrieť v sekcií Denné menu