Krabičková strava

Balík Fitness (5 dní)

160.00  s DPH

 

Vám zaručí kvalitnú stravu na základe princípov piatich elementov a dostatok pohybu. Pestrý jedálniček dodá telu energiu, pôsobí blahodarne a vitalizujúco na vnútorné orgány v tele, čím zvýši kvalitu života a v neposlednom rade poteší aj chuťové bunky gurmánov. Zameraním tréningov je naučiť správnu techniku základných cvikov akými sú drepy, kľuky, zhyby a pod., rovnako ako aj zvýšiť silu a kondíciu podľa cieľov záujemcu. Úvodná pohybová diagnostika odhalí najslabšie miesto, na ktorom je potrebné pracovať, aby sa predišlo úrazom v budúcnosti. V rámci skupinových tréningoch začiatočníkom odporúčame navštevovať tréningy BASICS, pre pokročilejších športovcov je možné zvoliť iný druh ako SOWA MIX, STRENGTH alebo BEAST MODE. Viac info o typoch skupinových cvičení nájdete tu. Meranie na váhe InBody sa uskutoční na začiatku a konci dohodnutého časového obdobia pre zhodnotenie dosiahnutých výsledkov.

 

Čo balík obsahuje?
– komplet stravu na 5 dní (raňajky + obed s polievkou + večera) zo Živej Planety
– pohybovú diagnostiku
– 1x individuálny tréning
– 2x skupinové tréningy v SOWA gym
– 2x meranie na váhe InBody s konzultáciou výsledkov a následným poradenstvom ako prispôsobiť stravu Vašim cieľom v pohybe a v stravovaní.

 

Pre koho je určený?
– je výbornou voľbou pre začiatočníkov, ale aj pokročilých v oblasti zdravej stravy a pohybu. Nejde o žiadnu drastickú diétu, práve naopak je postupným prechodom k zdravému životnému štýlu. Na svoje si prídu aj tí, ktorí so zdravou stravou už majú skúsenosti a radi by si rozšírili svoje obzory. Po vyžiadaní je stravu možné prispôsobiť celiatikom, vegánom, vegetariánom, či ľuďom s intoleranciami, senzitivitami a rôznymi druhmi alergií. Tréningy sú vhodné pre začínajúcich, ale aj pokročilých.


VEGÁN – Obed aj večera je vegánske menu

S MÄSOM – Obed aj večera je mäsové menu

VEGÁN + MÄSO – Obed je mäsový a večera vegánska


Odznačiť
Katalógové číslo: - Kategórie:

Aktuálne zloženie pre tento týždeň si môžete pozrieť v sekcií Denné menu